Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
30 %
5.1kmh
0 %
Mar
1 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
10 °
E martë, 25 Janar, 2022

VIDEO/ Përlotet në mes të emisionit Atdheu teksa flet për Borën, publikon mesazhet: Kur dashurohem bëhem si pulë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

“Historia” mes moderators Bora Zemani dhe ish-konkurrentit të “Përputhen” mesa duket s’ka për të përfunduar.

Atdheu vazhdon që të tërheqë vëmendjen e mediave rozë me postimet dhe deklaratat e bëra në lidhje me moderatoren, duke lënë që të gjithë të kuptojmë se mes tyre ka pasur diçka.

Së fundmi në promon e intervistës së “Glamour Zone”, Atdhe Xheravina  shfaqet duke treguar bisedat e fundit me Bora Zemanin, biseda e cila është me emoji “puthje” dhe “zemra”.

Më tej ai thotë se kur dashurohet bëhet si pulë.

“E di si bëhem kur dashurohem, si pulë!”, i thotë Atdheu.

I pyetur se me cilën nga vajzat do flirtonte, Atdheu thotë: “Me Beatrix-in”, duke sfiduar kësisoj Donald Veshajn që është në një lidhje me këngëtaren.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img