Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
49 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 21 Maj, 2022
spot_img

VIDEO/ PD nuk i ndal sulmet ndaj Berishës: Dhunoi shtëpinë e demokratëve, ishte gati të derdhte gjakun e tyre

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Partia Demokratike ka sulmuar sërish ish-kryeministrin Sali Berisha, për të cilin thotë se është i braktisur nga demokratët dhe po vjen vërdallë duke mashtruar dhe kërcënuar këdo që nuk mendon si ai.

Në postimin në rrjetet sopciale, PD ka publikuar një video, teksa shkruan se Berisha sulmoi shtëpinë e dmeokratëve dhe ishte gati të derdhte gjakun e tyre, por shton se Partia Demokratike nuk do të jetë kurrë më as streha dhe as avokate e të korruptuarve.

“I braktisur nga demokratët Sali Berisha vjen vërdallë duke mashtruar e kërcenuar këdo që nuk mendon si ai. 8 janari tregoi fytyrën e vërtetë të Sali Berishës. Për interesin e tij Berisha dhunoi shtepinë e demokratëve dhe ishte gati të derdhte gjakun e tyre. Por as ai, as aleatët e tij nuk do ta marrin peng Partinë Demokratike për hallet e tyre pesonale. Partia Demokratike nuk do të jetë kurrë më as streha dhe as avokate e të korruptuarve. Demokratët kanë zgjedhur të ardhmen, për t’u dhënë shqiptarëve ndryshimin që duan”, shkruhet në postimin e PD.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img