Tirana
light rain
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
31 °
Mër
33 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

VIDEO/Pasi kërcënoi, Xhelal MZIU i habit të gjithë: “S’besoj se ka dibran që mos të votojë EDI RAMËN”. Shikoni çfarë i thotë kryeministri

spot_img

Lajme të ngjashëm

Xhelal Mziu, kandidati i PD në Dibër, sot u bë kryefjalë e mediave pas deklaratës skandaloze ku kërcënoi publikisht me vrasje këdo që do prekë votën e qytetarëve.

Por ndonëse u Mziu u pendua shpejt për këtë deklaratë dhe kërkoi falje, po gjatë të njëjtit miting ai bëri edhe një gafë.

albsig

“Vetëm ai dibran që s’ka sy e vesh mund të mos e votojë Edi Ramën”, tha Mziu. Ndërsa kryeministri Edi Rama e tall keq për këtë deklaratë duke i thënë:

“Jam dakord me ty Xhelal dhe shqiptarët bash ashtu do të bëjnë, prandaj rri pa merak e përqëndrohu fort tek hesapet e mëdha që ke hapur me drejtësinë”.

VIDEO:

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img