Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

VIDEO/ Pas Big-ut rikthehet në "bazë", Lisi takohet me prokurorin Behar Dibra

Shkruar nga Newsbomb

Pas eleminimit nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, Elvis Myrta u rikthye në “bazë” dhe jetës që bënte para se të futej në Big Brother Vip.

Së fundmi, ai ka takuar punonjësit e Prokurorisë së Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar si dhe prokurorin Behar Dibra.

Vetë Lisi, në llogarinë e tij në “Instagram” ka postuar një video me prokurorin Dibra jashtë ambienteve të SPAK krah së cilës shkruan: Dje diskutuam “gjëra”  të mëdha me Prokurorin Behar Dibra!

@elvismyrtaj_ #elvismyrtaj #bigbrothervipalbania #fyp #viral ♬ ELBASAN - Brutal

Lisi dhe Prokurori Lisi dhe Prokurori

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese