Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

VIDEO/ Panik në ndeshjen e kampionatit turk, lojtari i Besiktas shembet në tokë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ndeshja mes Gaziantep dhe Besiktas, e vlefshme për kampionatin turk, nuk ka shkuar ashtu siç duhet.

Futbollisti i miqve, Fabricie N’sakala është rrëzuar në tokë në minutën e 71-të, duke shkaktuar panik të madh tek të pranishmit. 

albsig

spring

Menjëherë ka ndërhyrë ndihma e shpejtë, duke e marrë 31 vjeçarin dhe dërguar në spital.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img