Tirana
light rain
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
73 %
2.1kmh
75 %
Sht
22 °
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

VIDEO/ Pamje nga sherri ku mbeti i vdekur 42 vjeçari, si u dhunua për vdekje greku nga dy shqiptarët

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kanë dal pamjet nga sherri I ndodhur pak ditë më parë në një lokal në Rafinë të Greqisë, ku shqiptarët pas një sherri vranë një 42-vjeçar.

Pamjet tregojnë se si nisi sherri brenda dyqanit, ku shihen dy të rinjt shqiptar teksa dalin nga tualeti i dyqanit dhe momenti kur nis përplasja.

albsig

Viktima shihet duke i shtyrë të rinjtë, më pas ndërhyn pronari i lokalit për t’i ndarë, ndërsa për t’i dhënë fund përplasjes i nxjerr jashtë lokali. Shqiptarët dhe 42 vjeçari debatuan për arsye banale. 42-vjeçari mori plagë të rënda dhe për pasojë ndërroi jetë në spital.

Dy të akuzuarit thanë se nuk donin ta vrisnin viktimën dhe se gjithçka kishte ndodhur si pasojë e sherrit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img