Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
41 °
E diel, 25 Korrik, 2021

VIDEO/ Pak orë para finales së EURO 2020, tifozët e Anglisë rrihen me grushta me njëri-tjetrin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Angli-Itali është finalja e madhe e EURO 2020, me sfidën do të luhet në orën 21:00 në “Wembley”.

Vtëm pak orë para ndeshjes tifozët e Anglisë kanë pushtuar hyrjen e stadiumit. Të shumtë në numër, tifozët janë mbledhur para “Wembley”, teksa për disa momente situata ka dalë jashtë kontrollit.

Disa tifozë anglez janë përleshur me njëri-tjetrin me grushta dhe është dashur ndërhyrja e policisë për të shpërndarë turmën. Finalja nuk ka nisur mirë për disa prej tifozëve, pasi mesa duket, birrat kanë filluar të japin efektin e tyre.

Më shumë

spot_img
spot_img