Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
2.1kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
30 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

Video/ “Opaa”, miqtë e Bebe Rexhës e “djegin” me valle: T’i tregojmë botës për muzikën shqiptare

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Bebe Rexha është një ndër këngëtaret shqiptare më të suksesshme dhe me famë botërore.

Edhe pse është rritur larg Shqipërisë, Bebe asnjëherë nuk e ka harruar vendin e saj dhe gjithmonë e tregon me krenari që në venat e saj rrjedh gjak shqiptari.

Të njëjtën gjë ka bërë dhe së fundmi, me një postim në Instagram

Këngëtarja ka piblikuar një video ku shihen miqtë e saj të ngushtë duke i mësuar se si të kërcejnë valle shqipe.

“Më lëshoni pak muzikë shqipe, le t’i tregojmë botës muzikën shqiptare”, thotë Bebe para se të kërcejnë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img