Tirana
broken clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
55 %
3.6kmh
75 %
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
Mar
12 °
Mër
12 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

VIDEO/ Olta Gixhari “shpërthen” në lot, vogëlushi i saj i dërgon një mesazh

Lajme të ngjashëm

Aktorja Olta Gixhari mbrëmjen e djeshme u suprizua nga vëllai i madh në mënyrën më të bukur. Një videomesazh nga vogëlushi i saj bëri që aktorja të shpërthente në lot.

Në ekran banorëve iu shfaq një video ku i vogli i Oltës i dërgoi asaj një mesazh ku i tha se sa shumë e donte.

“Mami të dua shumë”, ishte mesazhi i djalit të aktores. E sigurisht pas këtyre pamjeve emocionet ishin të forta dhe për herë të parë në shtëpi pamë një Oltë të cilën deri më sot nuk e kishim parë.

Më shumë