Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

VIDEO/ “O të q****”, Roza Lati s’përmbahet në BBV: Ta bëj burrin me b*le katrore

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ “O të q****”, Roza Lati s’përmbahet në

Big Brother Vip 3 tashmë dihet që ndiqet nga të rritur dhe të vegjël. Edhe pse VIP-at tanë e dinë këtë fakt, nuk ngurojnë të shthurrin gojën para 100 kamerave në një televizion publik.

Moderatorja Roza Lati është një ndër banorët e cila herë pas here flet për edukatën që e karakterizon, mirëpo kjo nuk e ka penguar që në disa momente të përdorë fjalë banale, të cilat nuk dëgjohen nga miliona shikues jashtë shtëpisë.

Siç e shihni dhe dëgjoni dhe në videot e mëposhtme, Roza gjatë bisedave me banorët në shtëpi ka përdorur fjalët si: “O të q**sha motrën”, “Unë ta bëj burrin me b*le katrore” etj.

© Credits tiktok.com/@bigbroothervip3

@bigbroothervip3Roza ja lëshon:O të qifsha motrën

♬ original sound - BBVIP3

© Credits tiktok.com/@bigbrothervipaalbania3f

 

@bigbrothervipaalbania3f #rozalati #bigbrothervip #bigbrothervipalbania ♬ original sound - Movies.albania

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese