Tirana
few clouds
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
42 %
1kmh
20 %
Die
18 °
Hën
17 °
Mar
11 °
Mër
12 °
Enj
12 °
E diel, 2 Prill, 2023

VIDEO/ “Nuk mundem më”, Luizi bën deklaratën e papritur: Dua të dal për Zotin!

Lajme të ngjashëm

Debatet e njëpasnjëshme, provokimet që nuk kanë të ndalur dhe sjellja e banorëve brenda shtëpisë së Big Brother Vip si duket e kanë lodhur Luizin.

Gjatë një bisede me Kiarën, këngëtari u shpreh se po mendon largimin nga shtëpia pasi nuk duron dot më.

Ai dëgjohet teksa thotë që të gjithë banorët i ka kundër edhe është i vetëm përallë tyre dhe e gjithë kjo situatë e ka lodhur.

Ndër të tjera Luizi tha se nuk është i pathyeshëm dhe i paprekshëm dhe se 3 muaj qëndrim janë shumë.

“Dua të dal për Zotin. Nuk besoj se e fitoj kështu që… Do duroj sa do duroj, por s’mban më. Të gjithë kundër, rrinë lëshojnë nga një kunjë çdo ditë për të parë ku jam. Do vijë një moment kur do më zënë ngushtë. Tre muaj janë shumë, s’dihet kush vjen. I kam të gjithë bashkë kundër, s’di çfarë të bëj më. Nuk jam as i pathyeshëm, as i paprekshëm, as më i forti, jam ky që jam. Nuk mund të luftoj kaq gjatë”,  tha ai.

Më shumë