Tirana
broken clouds
17.3 ° C
17.3 °
17.3 °
70 %
3.6kmh
75 %
Enj
19 °
Pre
20 °
Sht
17 °
Die
21 °
Hën
23 °
E enjte, 13 Maj, 2021
spot_img

VIDEO/ Njerëzit të shtrirë në tokë, shihni momentin pak pas grabitjes në argjendari. Shitësja i kërkon ndihmë gazetarit, hajduti terrorizon qytetarët me të shtëna

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhu sot në Vlorë, ku është regjistruar një grabitje në mes të qytetit. Gazetari Enrik Mehmeti është bërë sot dëshmitar i grabitjes së argjendarisë, ku ka parë të gjithë skenën se si një person nën kërcënimin e një arme ka hyrë në argjendari.

Siç shihet edhe nga pamjet e siguruara nga gazetari Mehmeti nga Mehmeti, shitësja e dyqanit dhe një person që gjendej aty për të blerë, bashkë me fëmijën e tij, janë shtrirë përtokë, ndërsa janë të terrorizuar.

Grabistësi arrin të largohet nga argjendaria, ndërsa vë në rrezik edhe jetën e gazetarit të News24, Enrin Mehmeti dhe të banorëve aty pranë, duke i drejtuar armën. Gjatë tentativës së arratisjes, autori ka qëlluar disa herë me armë në ajër ndërsa është neutralizuar pak metra larg vendngjarjes.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img