Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
2.1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

VIDEO/ Njerëzit e kritikuan se preu kaçurrelat, por artistja ishte në betejë me sëmundjen e rëndë, ja çfarë thoshte ajo dikur

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ndarja nga jeta e artistes Hueyda El Saied në moshë të re, ishte lajmi i cili na trishtoi të gjithëve. Ajo prej kohësh ishte duke luftuar me sëmundjen e rëndë, nga e cila fatkeqësisht nuk arriti të shpëtonte.

“Unë nuk mund ta ndryshoj botën, por mund të ndryshoj stilin e flokëve të mi”, këto ishin fjalët e saja pasi zbuloi se kishte hequr dorë nga folët e saj kaçurrela, flokë të cilat e karakterizonin balerinën.

Pasi ndryshoi lookun e saj, Hueyda përveç komenteve positive u përball dhe me kritika për ndryshimin drastic që kishte pësuar në pamjen e saj.

Mirëpo, ajo që nuk e dinte askush ishte fakti se pas këtij vendimi për të hequr kaçurrelat fshihej një sëmundje e rëndë.

Komentet e shumta që mori asokohe sollën reagimin e saj, e cila edhe pse po luftonte me sëmundjen, shprehej se ndihej mirë me veten dhe nëse do të ndryshonte diçka nga vetja me një shkop magjik nuk do të ishin flokët e saj.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img