Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
45 %
4.1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
26 °
Enj
27 °
Pre
27 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

VIDEO: “Një natë me Sheyda Do’a”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

d4c490a35a640024b66b8f2448006d18

Sheyda Do’a, një muzikante shumëdimensionale sjell sonte në mbrëmje në RTSH1, koncertin e saj recital “Një natë me Sheyda Do’a”.

Janë 16 materiale shqiptare dhe të huaja të interpretuara në piano dhe kitarë.

Një udhëtare e botës në kërkim të të vërtetës, paqes, dashurisë për tokën, dashurisë për njeriun.

“Një natë me Sheyda Do’a”, mos e humbisni mbrëmjen e sotme në RTSH 1 HD, ora 23:05. 

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img