Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
93 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
27 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021
spot_img

Video nga protesta që nxorri bllof Berishën, Rama REAGON me 3 fjalë

spot_img

Lajme të ngjashëm

d282e322e43dd3ce98c848e0ed62dc04

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas publikimit të videos së plagosjes së dy protestueve babë e bir, Ymer dhe Erion Çela mbrëmjen e djeshme.

Ishte fillimisht ish-kryeministri Sali Berisha që publikoi pamjet e dy protestuesve, duke u shprehur se efektivët e policisë i kanë qëlluar me qytën e pistoletës.

Mirëpo, në pamjen shihet se protetsuesit janë rrahur barbarisht nga protestuesit e tjerë.

Lidhur me këtë kryeministri Rama ka zgjedhur ta komentojë vetëm me 3 fjalë.

“Barbari, pabesi, turp”, shkruan Rama.

Më shumë

spot_img