Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Video nga aksidenti në Mamurras, makina përfundon jashtë rruge, plagosen dy të rinj

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8ec33365752451290328e022fda03e8b

Gjatë mesditës së sotme në qytetin e Mamurrasit në qarkun e Kurbinit, ka ndodhur një aksident i rëndë ku si pasojë janë lënduar dy persona. 

Për shkak të humbjes së kontrollit, automjeti është përplasur me një shtyllë. Shtetasi L.D 21 vjeç dhe shtetasi A.K 37 vjeç, banues në Mamurras, janë dërguar me urgjencë drejt spitalit për ndihmën e parë.

Njoftimi i policisë:

Kurbin

Sot, rreth orës 14:30, në Mamurras, një mjet ka humbur kontrollin  dhe është përplasur më një shtyllë.

Në automjet ndodhej shtetasi L.D.,21 vjeç, banues në Lezhë dhe shtetasi A.K, 37 vjeç, banues në Mamurras, Kurbin.

Të dëmtuarit janë dërguar në spital dhe ndodhen nën kujdesin mjekësor.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë pranë Gjykatës Shkallës Parë Kurbin, po kryejnë veprimet në vendngjarje për sqarimin e plotë të rrethanave të aksidentit. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img