VIDEO NGA AJRI: Si duket porti i Bejrutit mëngjesin e sotëm pas shpërthimit tragjik me mbi 100 të vdekur

Publikuar tek: bota, më 10:53 05-08-2020 VIDEO NGA AJRI: Si duket porti i Bejrutit mëngjesin e sotëm pas shpërthimit tragjik me mbi 100 të vdekur Foto nga vendi i ngjarjes

Këto janë pamjet me dron nga Bejruti një ditë pas shpërthimit tragjik ku mbetën të vrarë të paktën 100 persona dhe janë plagosur mbi 4000.

Siç shihet dhe nga pamjet gjithçka është shkatërruar. Pamjet e transmetuara nga mediat e huaja kanë bërë xhiron e botës ku tregojnë një qytet të rrënuar tërësisht.

Shkalla e shkatërrimit është tejet e madhe, dyqane, restorante zyra dhe apartamente kanë pësuar dëme të konsiderueshme nga vala e fuqishme e shpërthimit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « SHPËRTHIMI NË BEJRUT/ Eksplozivi mbërriti në port në 2013 me anije ruse, pronarët e braktisën, 5 letra dhe asnjë përgjigje për ta hequr materialin e rrezikshëm që aty (HISTORIA)
Mjekët iu thanë se do t’i heqin tubin, prindërit e 7 vjeçares në prag të vdekjes përleshen me policinë: Babai nuk i lëshon dorën të bijës, oficerët e nxjerrin zvarrë nga spitali (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.012253999710083
array(1) { ["section"]=> string(110) "video-nga-ajri-si-duket-porti-i-bejrutit-mengjesin-e-sotem-pas-shperthimit-tragjik-me-mbi-100-te-vdekur-216152" }