Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
8 °
Sht
4 °
Die
0 °
E mërkurë, 19 Janar, 2022
spot_img

VIDEO/ Në Vlorë për Festën e Flamurit, vajzat nga Kosova rrethojnë Ramën dhe i kërkojnë të bëjnë foto

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Vlorë, ku paraditen e sotme së bashku me Presidentin Ilir Meta, kryebashkiakun Dritan Leli dhe kreyparlamentaren Lindita Nikolla kanë marrë pjesë në ceremoninë e ngritjes së flamurit.

Gjatë vizitës në Vlorë ai është ndalur nga disa vajza kosovare, të cilat kanë ardhur në Shqipëri për të festuar ditën që bashkon të gjithë shqiptarët. Ato kanë rrethuar kryeministrin dhe i kanë kërkuar të bëjnë foto, teksa Rama u aka plotësuar dëshirën.

“Pranë Shtëpisë së Flamurit me çikat e Kosovës që kanë zbritur sot në Vlorë”, shkruan Rama krah videos.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img