Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
32 °
Die
32 °
Hën
31 °
E enjte, 18 Gusht, 2022
spot_img

VIDEO/ Në skenën e “Brit Awards”, këngëtarja e njohur rrëzohet gjatë performancës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Anna-Marie ishte një nga disa artistët që performuan në Brit Awards. Këngëtares me famë botërore i ka ndodhur një incident teksa doli në skenë.

Kur këngëtari doli në skenë, ajo u pengua në një shkallë dhe u rrëzua. Anne-Marie u ngrit si profesionistja dhe vazhdoi të performonte këngën e saj “Kiss My..”.

albsig

Shumë e kanë mbështetur këngëtaren, ndërsa të tjerë kanë thënë se ajo imitoi rrëzimin e Madonnës në 2015.

https://youtu.be/vRSkGhb0QS4
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img