Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
49 %
2.6kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
25 °
E enjte, 6 Maj, 2021
spot_img

VIDEO/ Në mes të shiut me fishekzjarre dhe daulle, Basha pritet në Tropojë nga qindra simpatizantë të Partisë Demokratike, qytetarët e ndjekin deri në hotel

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha e ka mbyllur turin nga jugu në veri në Tropojë, ku është pritur nga qindra simpatizantë të Partisë Demokratike.

Edhe pse reshjet e shiut nuk kanë pushuar, Basha është shoqëruar nga një numër i madh qytetarësh deri në hotelin ku ka vendosur të takojë natën. Ndërkohë nuk kanë munguar as fishekzjarret dhe daullet që binin gjithë kohës.

Ditën e nesërme kryedemokrati do të jetë në takim në Tropojë në orën 09:00 me simpatizantët demokratë, në kuadër të fushatës elektorale për zgjedhjet e 25 prillit.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img