Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
55 %
1.5kmh
75 %
Sht
15 °
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
E shtunë, 16 Tetor, 2021
spot_img

VIDEO/ Në fillim ju ra dera e pastaj iu ça goma, hajdutët më të dështuar i gjeni në Kosovë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

bd21c18c610eb63d1e3eb894da3922fb

Video e grabitjes së një bankomati në Kosovë nga pesë hajdutë në dukje amatorë është bërë virale në rjtet sociale.

Mediat kosovare shkruajnë se pesë hajdutët kanë tentuar mëngjesin e sotëm të grabisin bankomatin e Shtëpisë së Kulturës në Gracanicë, por që në nisje të grabitjes u është këputur dera e furgonit. Gjithsesi grabitja ka vazhduar dhe hajdutët kanë mundur të marrin bankomatin me para dhe e kanë ngarkuar në furgonin që kishin vjedhur po mëngjesin e sotëm.

Por rënia e derës mesa duket ka qenë shenjë se grabitja e tyre ishte e dështuar që në nisje, e ata hajdutët më komikë. Disa kilometra larg vendit nga ku grabitën bankomatin, hajdutët janë detyruar të braktisin mjetin bashkë me të sepse nga pesha furgonit i është çarë goma.

Ndiqni kronikën e Klan Kosova:

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img