Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

VIDEO/ Ndodh puthja e parë në Big Brother VIP 3

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ Ndodh puthja e parë në Big Brother VIP 3
Në spektaklin e mbrëmjes sot ndodhi puthja e parë e edicionit të tretë të Big Brother VIP Albania. Puthja e parë u dha nga astrologia Meri Shehu dhe moderatori Meriton Mjekiqi. Dy banorët u puthën, pasi Meri kishte vendosur bast se nëse i shpëtonte nominimit sot, do të puthte në buzë Meritonin. Meri i shpëtoi nominimit dhe puthja ndodhi.
Video Credits: https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/ 
 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese