Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
36 °
Pre
33 °
Sht
30 °
E martë, 9 Gusht, 2022
spot_img

VIDEO/ Ndodh në gjysmëfinalen mes Real dhe Cityt, “shqiponja kuqezi” hyn në fushë dhe ndërpret ndeshjen

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ndodh në gjysmëfinalen e dytë të Champions League mes Real Madrid dhe Manchester Cityt.

90 minutat e rregullta përfunduan me rezultatin 2-1 dhe sfida shkoi me shtesa. Në fillimin e tyre ndeshja u ndërpre dhe shkak u bë një tifoz me flamurin shqiptar i cili “pushtoi” fushën.

albsig

Gjithçka zgjati për disa sekonda dhe takimi vazhdoi në normalitet më pas. Takimi është në rezultatin 3-1 për Real Madrid, kur kanë mbetur disa minuta nga fundi.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img