Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

VIDEO/ Ndjekësit kapin detajet: Kiara Tito është shtatzënë!

Shkruar nga Newsbomb

Ditën e djeshme prindërit e moderatores Kiara Tito festuan për 30 vitet e tyre të dashurisë. Mes njerëzve të zemrës ata kërcyen dhe festuan për vitet krah njëri-tjetrit.

Përveç pamjeve nga festa madhështore, një tjetër video është duke bërë namin në rrjet. Syrit tonë dhe të ndjekësve nuk i ka shpetuar një video ku moderatorja shihet duke kërcyer dhe barku i saj ka marrë të gjithë vëmendjen.

Fansat janë të bindur se moderatorja është në pritje të ëmbël, dhe nuk i vëmë faj, pasi në këto pamje barku i Kiarës shihet paksa i rrumbullakosur.

Por, pa patur një konfirmim nga vetë çifti Luiz-Kiara ne s’na ngelet gjë tjetër veçse të presim dhe të aludojmë.

@kiaraluiz_ #kiaratito #luizejlli ♬ original sound - LUKI??

 

Komentet e fansave Komentet e fansave

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese