Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
3.1kmh
100 %
Hën
18 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
21 °
Pre
27 °
E hënë, 26 Shtator, 2022

VIDEO/ “Mua s’ma ha….”, po shante myslimanët, rrihet “live” në Tik Tok ekstremisti Luigj Marku

spot_img

Lajme të ngjashëm

Luigj Marku është një emër mjaft i njohur dh mjaft i famshëm në “Tik Tk”. Prej kohësh ai publikon në rrjete socilale video dhe mesazhe radikale dhe ekstremiste. Së fundmi gjatë një “LIVE” që ai po bënte me ndjekësit e tij në “Tik Tok”është dhunuar nga disa persona.

Në momentin që Marku është sulmuar ndodhej në një park. Në video dëgjohen disa shqiptarë teksa i janë afruar dhe më pas kanë filluar ta godasin.

Kujtojmë se prokuroria dhe antiterrori shqiptar e kanë shpallur Luigj Markun në kërkim ndërkombëtar për veprat penale të thirrjes dhe nxitje për kryerjen e veprimeve ekstremiste.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img