Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
51 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022
spot_img

VIDEO/ Motra e futbollisti të Kombëtares shqiptare martohet me mesfushorin e Romës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Mesfushori i Kroacisë dhe Romës, Ante Coric ka kurorëzuar në martesë lidhjen e dashurisë me shqiptaren Sara Prenga. Prej vitesh në një lidhje, çifti ka organizuar një mbrëmje të veçantë në Zagreb, duke kërcyer edhe me flamujt e shteteve respektive.

Sara Prenga, bashkëshortja e Coric është motra e Herdi Prengës, futbollistit të Kombëtares që luan me Kisvarda në Hungari. Edhe i ati i Sarës është një emër i njohur në futbollin shqiptar, pasi Besnik Prenga ka luajtur me Partizanin, ndërsa si trajner ka drejtuar Laçin.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img