Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
E mërkurë, 18 Maj, 2022
spot_img

VIDEO/ “Mos kritikoni Bashën”, shpërthen gazetari në transmetim live: Pse, është me barrë Lulzim Basha dhe ka hall mos dështon?

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gazetari i Nova Media, Arian Asimi, ka shpërthyer në një transmetim live kundër qytetarëve që kërkojnë të mos kritikohet kryedemokrati Lulzim Basha.

Ai u shpreh se Lulzim Basha nuk është shtatzënë dhe duhet të mos e stresojmë, pasi vetëm grave shtatzënë duhet t’u japësh dashuri dhe jo stres për të lindur fëmijë të shëndetëshëm.

“Mos bie pre e budallëqeve, nuk është koha për të kritikuar Lulzim Bashën. Po kur është koha për të kritikuar Lulzim Bashën? Ka hall mos është shtatzënë Lulzim Basha, është me barrë Luli kështu dhe ka hall mos dështojë? Është me barrë Luli mor ti, na thoni se unë di që stres nuk i jepet një gruaje shtatzënë. E kuptoni? Nëse është shtatzënë gruaja, mos i jep stres, jepi dashuri që ajo të lindë një fëmijë të shëndetshëm. Lulzim Basha nuk është shtatzënë”, u shpreh gazetari Arian Asimi.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img