Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
1.5kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
31 °
Hën
33 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

VIDEO/ Monika Kryemadhi udhëton drejt SHBA-së, e pret këngëtarja shqiptare me famë botërore

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, ka lënë Shqipërinë dhe ka udhëtuar drejt SHBA-së disa javë pas zgjedhjeve të 25 prillit.

Atje ajo është pritur nga këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, e cila nuk ka ngurruar të postojë një video me Kryemadhin.

Në video Bebe Rexha thotë se është takuar me kushërirën e saj dhe po hanë mëngjes. Kryemadhi dhe këngëtarja kanë lidhje gjaku, ndaj edhe Bebe Rexha ka ardhur ta vizitojë edhe në Shqipëri.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img