Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
37 %
5.7kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
30 °
Pre
31 °
Sht
30 °
Die
24 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022
spot_img

VIDEO/ Momenti kur Lulzim Basha mbërrin në Kurbin, plas grushti mes simpatizantëve të PD, ndërhyn Policia

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i PD Lulzim Basha ka mbërritur pasditen e kësaj të enjteje në Kurbin, ku po zhvillon një takim me demorkatët atje, në kuadër të turit tëë takimeve që ai po bën në bazë. Teksa ai hynte në sallën ku po mbahet takimi, ka ndodhur një incident.

Mbështetës të ish-kryeministrit Sali Berisha kanë brohoritur dhe kanë lëshuar thirrje kundër Bashës.

Kaq ka mjaftuar që një pjesë e mbështetësve që shoqëronin Lulzim Bashën të shkëputeshin nga turma dhe kanë nisur të konfliktohen me mbëhstetësit e kryedemokratit. Kaq është dashur që aty të plase grushti dhe të kërkohej ndërhyrja e Policisë. Newsbomb.al mëson se disa persona janë shoqëruar në Komisariat.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img