Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
37 %
2.6kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Video: Momenti kur FNSH-ja arreston të riun pasi i gjen pistoletën në makinë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia e Shtetit ka nisur një aksion të gjerë në kuadër të zbatimit të planit të masave për rritjen e sigurisë. Në të gjithë territorin, sidomos në akset kryesore rrugore po ushtrohen kontrolle për parandalimin e ngjarjeve kriminale.

Në video tregohet dhe momenti i kapjes të një të riu në Shijak me pistoletë në makinë gjatë kontrollit nga Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë. Ervin Gjepali, pasi u ndalua për kontroll rezultoi se mbante në derën e pasagjerit një pistoletë “Berreta”. 19-vjeçari u ndalu në vendin e quajtur “Katër Rrugët e Shijakut”, ndërsa drejtonte një automjet tip Volsvagen Passat me targa “AA 320 MJ”.

[iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/X8wO6jJ7F3w” frameborder=”0″ allowfullscreen ]

Më shumë


spot_img
spot_img