Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Hën
35 °
Mar
36 °
Mër
36 °
Enj
34 °
Pre
29 °
E hënë, 27 Qershor, 2022
spot_img

VIDEO/ Moment i sikletshëm në skenë, Dua Lipa rrëzohet teksa performonte në Milano

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Mbrëmjen e djeshme këngëtarja shqiptare Dua Lipa, mbajti koncertin e saj në Itali në kuadër t turit “Future Nostalgia”.

Ashtu si dhe pritet në këtë koncert kishte mijëra adhurues të cilët kishin shkuar të ndjekur live këngëtaren. Por, Dua është përballur me një incident teksa performonte.

albsig

spring

Dua po intepretonte hitin “Be the one” teksa rrëshkiti dhe u rrëzua në skenë. Ishte njëri prej balerinëve ai i cili e ndihmoi, teksa ajo vazhdoi më tej perfomancën si një profesioniste e vërtetë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img