Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
1kmh
75 %
Sht
13 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
E shtunë, 3 Dhjetor, 2022

VIDEO/ Moment i sikletshëm, gazetarja rrëzohet gjatë emisionit në mes të studios

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një situatë e sikletshme ka ndodhur për gazetaren e njohur italiane, Diletta Leota, e cila është rrëzuar në mes të studios.

Teksa ishte në transmetim live, Diletta, është rrëzuar në mes të skenës, mirëpo kjo situatë është përballuar më së miri nga gazetarja e cila menjëherë filloi të qeshë.

Videoja menjëherë është bërë virale në rrjetet sociale dhe komentuesit e kanë komplimentuar gazetaren për sportiviteti që tregoi për përballimin e kësaj situate të sikletshme.

Më shumë
spot_img
spot_img