Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
32 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

VIDEO/ Miu futet në Parlament, gjithë deputetët në këmbë nga frika

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Parlamentin e Spanjës. Në Kuvend po zhvillohej seanca  radhës plenare, ku një “mik” i paftuar i ka vizituar dhe i ka bërë të ngrihen të gjithë deputetet në “këmbë”.

Në mediat e huaja po qarkullon një video, ku shihet sesi një mi ka hyrë në parlamenti spanjoll duke frikësuar të gjithë deputetët.

Në momentin kur merret vesh se në sallë po lëviz një mi, udhëheqësja e seancës në mënyrë instinktive e mbyll gojën me dorë, ndonëse kishte maskë në fytyrë.

Pak sekonda më pas, një deputete shihet duke ikur me vrap, ndërsa një deputet i vendos dy gjunjët në ulëse për të mos prekur në dysheme nga frika.

Më shumë

spot_img
spot_img