Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
71 %
1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
23 °
E martë, 4 Tetor, 2022

VIDEO/ Mijëra fansa në shesh, ikin dritat gjatë koncertit të Noizyt

spot_img

Lajme të ngjashëm

Reperi Noizy po mban një koncert në Sheshin “Nënë Tereza” të quajtur “The Alpha Shoë”.

Në këtë koncert do të jenë të ftuar këngëtarë të shumtë. Ky koncert është ideuar dhe iniciuar nga Noizy (Rigels Rajku).

Artistët e parë që ndezën skenën e ‘Alpha Shoë’ janë dy reperët Finem dhe Solo ose siç njihen ndryshe ‘KPT’. Siç shihet edhe në foto sheshi është i mbushur plotë nga të rinjtë që shijojnë këtë muzikë Hip-Hop.

Por duket se organizimi i koncertit nuk ka shkuar në mënyrën më perfektë të mundshme, koncerti ka nisur dhe atmosfera është elektrizuar janë fikur dritat në shesh dhe muzika është ndërprerë.

Siç shihet edhe në videon e marrë nga një nga të pranishmit, vendi shihet në terr dhe fansat duke brohoritur.

 

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img