Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
37 %
5.7kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
30 °
Pre
31 °
Sht
30 °
Die
24 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022
spot_img

VIDEO/ Meta këndon bashkë me Bujar Qamilin: Nuk mund t’i rezistosh bilbilit të Shkodrës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti i vendit Ilir Meta ka publikuar një video, ku shfaqet duke kënduar së bashku me këngëtarin e njohur shkodran Bujar Qamili.

“Bilbili i Shkodrës është magjik dhe nuk mund t’i rezistosh, përveçse t’i dorëzohesh talentit të tij”, shkruan Meta krahas videos që shpërndan në Facebook.

Ditën e sotme Meta ishte në qytetin e Shkodrës, nga ku u bëri thirrje partive politike që të futen në zgjedhjet e pjesshme, të cilat do të mbahen në 6 Mars, duke u ofruar qytetarëve alternativa më të mira.

    

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img