Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
2.1kmh
0 %
Sht
19 °
Die
19 °
Hën
13 °
Mar
12 °
Mër
5 °
E premte, 24 Mars, 2023

VIDEO/ Meta e “djeg” në Pogradec, ja merr valles me ekipin e Partisë së Lirisë

Lajme të ngjashëm

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, mbrëmjen e sotme ndodhet në qytetin e Pogradecit ku dhe ka zhvilluar një takim ndryshe me ekipin e Partisë së Lirisë.

Ka qenë vetë Meta ai i cili në llogarinë e tij në “Facebook”, ka publikuar një video ku shihet teksa ja ka marrë vallës.

Krah videos Meta shkruan se 2023 do të jetë viti i Ndryshimit dhe triumfit të Lirisë dhe dinjitetit qytetar.

“I lumtur të festoj me ekipin e mrekullueshëm të Partisë të Lirisë sot në Pogradec!

Mirënjohje për sakrificat dhe qendresën e tyre të paepur! 2023 do të jetë viti i Ndryshimit dhe triumfit të Lirisë dhe dinjitetit qytetar”, shkroi Meta.

Më shumë