Hapësire reklamuese

Bota

VIDEO/ Mes bombardimeve dhe sirenave, momenti kur Angelina Jolie vrapon për t’i shpëtuar bombave në Ukrainë

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ Mes bombardimeve dhe sirenave, momenti kur Angelina Jolie vrapon për

Që prej ditës së djeshme aktorja Angelina Jolie ndodhet në Lviv. Ditën e sotme ajo është dërguar menjëherë në një vend të sigurt, pas nisjes së bombardimeve ruse.

Në videon e publikuar Jolie shfaqet teksa është duke ecur me shpejtësi me disa shoqërues, ndërkohë sirenat paralajmëronin sulmin ajror.

Ndërsa grupi u filmua duke u larguar drejt sigurisë, aktorja tha: “Jam mirë”.

Jolie ka punuar si e dërguar speciale për Agjencinë e Kombeve të Bashkuara për Refugjatët (OKB) për shumë vite, por specifikat e udhëtimit të saj në Ukrainë janë të paqarta.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese