Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

VIDEO/ Meritoni tallet me vajzën e vogël të Ledionës: Miki mouse, Miki vogël...

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ Meritoni tallet me vajzën e vogël të Ledionës: Miki

Tashmë është e qartë që banorët e shtëpisë së “Big Brother Vip”, nuk dinë kufi, madje përdorin për lojë dhe për të sulmuar konkurrentët e tjerë edhe fëmijët e tyre.

Një episod aspak i këndshëm është regjistruar së fundmi mes Ledionës dhe Meritonit ku ky i fundit i ka përmendur vajzën.

Ai shihet teksa tallet me gazetaren duke i thënë: “Miki mouse, Miki vogël, e shtrëngove Mikin, çfarë përmasa e do miki mousen se e përfshive dje vajzën kot.”

© Credits: https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/

@real_vip_ #fioresita #real_vip #bbv3 ♬ suono originale - ⓇⒺⒶⓁ_ⓋⒾⓅ

 

E pas kësaj ai shkon me vrap te partnerja e tij, Ilnisa, të cilës i thotë plot krenari se e bëri Ledionën të qante duke u tallur me emrin e vajzës së saj.

Meritoni: Po dridhej, ishte duke qarë. Po prap jam i mirë e lashë.

Ilnisa: Po pse e le o burr?

© Credits: https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/

@real_vip_ #fioresita #real_vip #bbv3 ♬ suono originale - ⓇⒺⒶⓁ_ⓋⒾⓅ

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese