Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

VIDEO/ Meritoni i vendos kokën në prehër, Sara e përkëdhel para Bardhit

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ Meritoni i vendos kokën në prehër, Sara e

Që ky Big Brother Vip është i çudirave këtë e kemi kuptuar prej javësh. Pas sherreve, debateve, vendosja në dyshim e burrërisë së konkurrentëve dhe arrestimeve brenda në shtëpi, na panë sytë dhe këtë!

E kemi fjalën për Sarën, po, po për Sarën, por jo me Bardhin, por me shokun e tij, Meritonin. Sjellja që ata po bëjnë përgjatë ditëve të fundit po habit ndjekësit. Sara dhe Meritoni janë parë shumë afër njëri-tjetrit, pa çka se të dy i kanë partnerët brenda shtëpisë.

Së fundmi, moderatori i ka vendosur kokën në prehër Sarës, teksa kjo e fundit shihet teksa e përkëdhel. Ndërkohë, vlen për tu theksuar se në këtë moment i pranishëm ka qenë edhe i dashuri i saj, Bardhi.

Kjo skenë ka çuditur jo pak fansat, po ju a iu duket normale një sjellje e tillë?

© Credits bigbrotheralb_vip/?hl=en

© Credits https://top-channel.tv/

 

@miri_toma #fyp #viral #? @andreaaaaaaa80 ♬ original sound - Miri_Toma

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese