Hapësire reklamuese

Bota

VIDEO: Meloni ndërpret me urgjencë konferencën, i kërkon truprojës ta çojë në tualet

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO: Meloni ndërpret me urgjencë konferencën, i kërkon

Kryeministrja italiane Giorgia Meloni  është detyruar të largohet papritur nga konferenca vjetore.

Asaj i është dashur të shkojë sa më shpejtnë tualet për të kryer nevojat personale dhe i kërkon truprojës t'a shoqërojë.

Meloni situatën e ka marrë më sportivitet, madje në një moment bën edhe batutë me të pranishmit, të cilëve u kërkon ndjesë për ndërprerjen.

“Më falni, por unë duhet të shkojë në tualet… Më vjen keq, por duhet të shkoj. Mundem? Më duhet ta bëjë, më vjen shumë keq”- tha Meloni.

Me siguri konferenca e tejzgjatur për më shumë se tre orë, zuri në vështirësi kryeministren italiane.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese