Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
9 °
E enjte, 27 Janar, 2022

VIDEO/ “Më quajti k*rvë”, Antonela shpërthen në lot: Nuk më ka ndodhur ndonjëherë, ishte bombë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Antonela ka shpërthyer në lot teksa ishte duke biseduar me Einxhelin ditëne sotme për ndodhitë e fundit në shtëpi.

Si duket ajo nuk e ka pritur aspak mirë nominimin dhe faktin që doli si më pak e preferuara javën që kaloi nga vetë banorët.

Me lot në sy ish-konkurrentja e “Përputhen” i ka thënë Einxhelit se sa herë që debaton gjithmonë ajo del e keqja. Duke u përpjekur që ta qetësojë Einxhel e ka këshilluar Antonelën që mos ja japë kënaqësinë të tjerëve ta shohin kështu dhe duhet të mendojë për përsonat që e shohin jashtë.  

Biseda mes Antonelës dhe Einxhël:

Antonela: Nuk më ka ndodhur ndonjëherë që të më zgjedhin si pa të pëlqyer dhe për mua ishte bombë e gjithë ajo puntatë.

Einxhel: Kush të gjithë?

Antonela: Të gjithë

Einxhel: Nuk ishin të gjithë, tre vota mora

Antonela: 3 vota. Diskutoj me Arjolën dal më e keqja, diskutoj me këtë dal më e keqja gjithmonë.

Einxhel: Kur bën një diskutim dhe debat, o bëje të drejtë tamam se ashtu e mendon, mos e bëj me shaka

Antonela: Të drejtë e bëj sipas meje. Nuk e bëj asnjëherë me ul tjetrin, thjesht them një fjalë që ma the, e insistoj me atë timen se nuk dua të më rrejnë sy më sy. E jo ça i thua Dagz-it, ça i kam thënë, që i the Einxhel sa thonj të bukur. Marrina. Këta që nuk më thonë. Mu më quajti kurvë me pak fjalë, sepse tha po i kalove afër të bën frajer.

Einxhel: Mos bërtit dhe qetësohu. Nuk ke pse ja jep këtë skenë askujt. E ke kamerën aty. Nuk e kam fare për njerëzit brenda por për ata jashtë, nuk ka pse të sheh as familja jote e as kush të mërzitur dhe të acaruar

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img