Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
0kmh
75 %
Die
12 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
Enj
17 °
E diel, 4 Dhjetor, 2022

Video/ Me kërcim sensual, e ftuara VIP në dasmën e Arminës dhe Shkëlzenit tërheq vëmendjen e dasmorëve

spot_img

Lajme të ngjashëm

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha dy ditë më parë kurorëzuan dashurinë e tyre 10 vjeçare në martesë.

Dasma madhështore e Arminës dhe Shkëlzenit u bë krefjalë e medieve gjatë ditëve të fundit, ku nuk munguan fotot dhe pamjet e shumta nga ceremonia. Në dasmë ishin të ftuar personazhe të ndryshme, duke filluar nga politikanë, këngëtarë, gazetarë, artistë etj.

Por duhet se një nga VIP-at e në dasmën e Arminës ka tërhequr mendjen e të ftuarve, por edhe mediave. Olta Gixhari e veshur me një fustan të zi me anësore të hapur ka ditur të tërheqë vëmendjen e 300 të dasmorëve.

Gjatë një momenti të dasmës, ajo u ngrit dhe nisi të kërcente në mënyrë sensuale duke bërë që sytë “të ktheheshin” nga ajo.

 

Më shumë
spot_img
spot_img