Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
30 %
5.1kmh
0 %
Mar
1 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
10 °
E martë, 25 Janar, 2022

VIDEO/ “Më kërcënoi dhe më shau nga ropt”, debat me Antonelës dhe Valonit, këngëtari kërkon të largohet nga shtëpia

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një debat është shënuar në BBV mes Antonelës dhe Valonit. Antonela u ka treguar banorëve se ai e kishte sharë dhe e kishte kërcënuar.

“Të tha që më shau me ropt. Nuk tallem, dhe më kërcënoi, më tha që do ma kishte kthyer kryet mbrapsh”, tha Antonela, teksa i tregonte për situatën Donaldit.

Valoni i ka këkruar falje ish konkurentes së përputhen, por si duket kjo nuk e ka pranuar. Valoni në bisedë me Ilirin dhe Sabianin ëhstë shprehur se do që të larghet nga shtëpia e BBV.

“Unë ndihem në faj pse duhet të dalë ai. Shqiptari po e shave nga ropt vritesh. Unë nuk kam ardhur me ofenduar asnjë këtu, as nuk dua të më ofendojë”, tha Antonela teksa qante.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img