Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
52 %
0.5kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
21 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

VIDEO/ ‘Më keni marrë kundër vullnetit tim’, gruan e hipin ‘me dhunë’ në ambulancë, arrestohen më shumë se 20 protestues

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

407cc96df7ebc9197e7865787f23d01e

Ka zgjatur shumë më pak se sa ishte menduar protesta e qytetarëve në “Sheshin Skënderbej”, pasi që në fillim protesta ka qenë e dhunshme mes aktivistëve dhe policisë.

Më shumë se 20 protestues, mes tyre dhe avokati altin Goxhaj, i cili njihet si një aktivist për të drejtat e njeriut, janë arrestuar nga policia dhe janë shoqëruar për në komisariat.

Një grua është marrë kundër vullnetit të saj dhe është hipur në barrele, ndërsa është dërguar me autoambulancë drejt spitalit.

Gjatë gjithë kohës gruaja bërtiste “më keni marrë kundër vullnetit tim”, ndërsa policia dhe mjekët e futën në autoambulancë, edhe pse ajo thoshte se nuk kishte asnjë problem shëndetësor.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img