Tirana
light rain
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
3.6kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
13 °
E martë, 28 Mars, 2023

VIDEO/ “Me gjithë ato para”, aktorja shqiptar habit me dëshirën e saj për Behgjet Pacollin

Lajme të ngjashëm

Aktorja shqiptare, Arbnora Ademaj, e cila është duke korur sukses jashtë vendit së fundmi ka zbuluar dëshirat e saj.

Dhe dëshira e saj është të jetojë një ditë si e padukshme, dhe të shikojë pikërisht, se si biznesmeni Behgjet Pacolli harxhon paratë e tij.

Ndërsa, dëshira tjetër si e padushme është se si është në jetën reale Leonardo DiCaprio, pra çfarë ha, si pi dhe si fle gjumë. Dëshira të çuditshme, e dimë!

“Mendoj që më intrigon të jem e padukshme. Ti shikoj gjërat nga larg. Si e jeton jetën Behgjet Pacolli, çfarë bën me ato para, si e ka arritur këtë sukses. Unë gjithmonë e kam pëlqyer Leonardo Di Caprio dhe do doja ta shikoja si është në jetën reale”, tha ajo në klipin e përjavshëm për “Dance With Me”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dance TV Show (@dance_albania.tvklan)

Më shumë