Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

VIDEO/ “Me gjithë ato para”, aktorja shqiptar habit me dëshirën e saj për Behgjet Pacollin

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ “Me gjithë ato para”, aktorja shqiptar habit me
Aktorja shqiptare, Arbnora Ademaj, e cila është duke korur sukses jashtë vendit së fundmi ka zbuluar dëshirat e saj. Dhe dëshira e saj është të jetojë një ditë si e padukshme, dhe të shikojë pikërisht, se si biznesmeni Behgjet Pacolli harxhon paratë e tij. Ndërsa, dëshira tjetër si e padushme është se si është në jetën reale Leonardo DiCaprio, pra çfarë ha, si pi dhe si fle gjumë. Dëshira të çuditshme, e dimë! “Mendoj që më intrigon të jem e padukshme. Ti shikoj gjërat nga larg. Si e jeton jetën Behgjet Pacolli, çfarë bën me ato para, si e ka arritur këtë sukses. Unë gjithmonë e kam pëlqyer Leonardo Di Caprio dhe do doja ta shikoja si është në jetën reale”, tha ajo në klipin e përjavshëm për “Dance With Me”.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Dance TV Show (@dance_albania.tvklan)

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese