Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

VIDEO/ “Më fut duart”, Roza dhe Romeo të zhveshur në shtrat: Jam pa bokse

Shkruar nga Newsbomb
VIDEO/ “Më fut duart”, Roza dhe Romeo të zhveshur në
Një episod i mbushur me humor por që u “spërkat”  dhe me doza të larta sensualiteti nga Roza Lati ka ndodhur mbrëmë në shtëpinë e Vëllait të madh. Ka qenë Romeo ai i cili bërtiti me të madhe në shtëpi që është pa të brendshme, dhe e gjitha kjo për të provokuar moderatoren nëse do hynte apo jo në shtrat. “Kam heq bosket, dua vetëm të provoj do futet Roza në krevat apo jo. I hoqa në sytë e tyre”, dëgjohet t’ i thotë Romeo, banores tjetër të shtëpisë, Rikes. Epo, duke marrë parasysh dhe karakterin “moskokëcarrës” që Roza ka, pa menduar dy herë pranoi lojën e Romeos. Para se të shkonte në shtratin e tij, Roza veshi bikini duke ekspozuar format trupore bombastike dhe shkoi iu fut në shtrat aktorit. Ndërkohë me nota humori Romeo dëgjohet teksa i thotë Rozës: Mi fute duart, mos mi fut duart. E gjithë kjo situatë shkaktoi të qeshura pafund mes banorëve në shtëpi!   © Credits https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/
© Credits https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/
     

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese