Tirana
scattered clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
40 %
Mër
16 °
Enj
16 °
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
15 °
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

VIDEO/ Me flamuj në duar, qytetarët dalin në rrugë dhe u bllokojnë rrugën ushtarëve rusë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ushtarët dhe vetë qytetarët ukrainas po bëjnë gjithçka që kanë në dorë për të ndaluar rusët që të futen në qytete.

Së fundmi në rrjetet sociale po qarkullon një video ku qytetarët në Starobilsk, rajoni Luhansk me flamuj në duar kanë dalë në rrugë.

Qytetarët kanë dalë para mjetëve të blinduara dhe tankeve për të bllokuar përparimin e pajisjeve ushtarake të rusëve që të futen në qytete.

Më shumë
spot_img
spot_img