Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
1kmh
0 %
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
36 °
E premte, 1 Korrik, 2022
spot_img

VIDEO/ “Më fal që s’jam rujt për ty”, Zhaklin Lakatari reagon e “neveritur” për deklaratën e Fifit: Nuk më intereson me sa ke bërë s*ks…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gazetarja Zhaklin Lakatari ka reaguar ashpër ndaj dedikimit të këngëtares Fifi për partnerin të saj, Adis Patushi.

Në postimin e saj Fifi i kërkonte falje Adisit se “nuk ishte rujt” vetëm për të.  Përmes nëj video Lakatari thekson se ështën djerë e “neveritur” nga postimi që ka bërë Fifi.

albsig

spring

Jo vetëm kaq por Zhaklin thotë se Fifi nuk duhet të promovojë gjëra të tilla.

 “Mirmëngjes Fifi unë jam Zhaklin Lekatari, jam gazetare dhe sot u zgjova e neveritur nga deklaratat e tua. Mua nuk më intereson shumë se çfarë bën ti në jetën tënde me sa njerëz ke bërë seks, ajo që mua më intereson është  që audiencën dhe hapësirën tënde ta përdorësh për mirë, jo ta përdorësh duke i mësuar vajzave të vogla që ato duhet ta ruajnë veten për një person.

 Nëse ti do ta ruash veten për një person sepse mendon që vlerën ty ta jep ai person, bën mirë ta mbash për vete dhe jo të promovosh budallallëqe të tilla. U zgjova dje në mëngjes me Harry Styles  që ndihmonte një ndjekësin e tij që të bënte ‘coming out’, sot zgjohem me Fifin e cila na tregon që duhet ta ruajmë veten për  një burrë”, tha gazetarja.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img