Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
34 %
1kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

VIDEO/ “Më dridhen gjunjët”, Ori Nebijaj rrëfen emocionet për mandatin e deputetes

spot_img

Lajme të ngjashëm

Teksa pritet për vendimin që do të marrë në lidhje me mandatin e deputetes, Ori Nebiaj ka folur gjatë “Përputhen” për ndjesitë dhe emocionet që po përjeton .

Teksa ende nuk dihet se çfarë vendimi do të marrë ajo, a do të jetë në Parlament si pjesë e PD, apo do të vazhdojë aventurën televizive si moderatore e emisionit “Përputhen”, Ori tha: E vërteta është që më dridhen gjunjët për cdo votë për ata që zgjodhën që të më votojnë.E gjitha analiza dhe strumbullimi që kam e kam vetëm për këtë gjë.

Duket sikur të gjitha përmendjet që i janë bërë këtij emisioni në arenën e Kuvendit, sikur thërritën njëra tjetrën me energji, Aq shumë sa e kanë përmend Për’Puthen në Parlament, më duket si trajnim tani…

Edhe pse po e konsideron si mundësi, ajo duket se ende nuk është gati për të marrë një vendim për të ardhmen e saj.

Më shumë


spot_img

spot_img